Geriausių žaidėjų TOP3

4Shares

Šis menuo taip pat buvo konkurencingas, ir nemažas dalis žaidėjų konkūravo dėl pirmos vietos, dėja vieniems pritruko sėkmės, o kitiems galbūt laiko 🙂 Ši karta prizai bus dalinami kiek kitokiu principu. Kadangi mes esame suinterisuoti išdalinti, bei platinti legalų cs 1.6 žaidimą, misija – kuo daugiau žaidėjų iš non-steam paversti steamais. Skaitom toliau ir viską suprasite.

Nikas: Ramus , sunkiai pavėjamas žaidėjas , jau antrą karta patenka į top15 pirmąją vietą! Kitiems žaidėjams reiktu pasitempti!  Sveikinam laimėjus admin privilėgijas mūsų serveri, steam dėja nedovanosime, kadangi jau vieną buvai nugriebes 🙂

Nikas: FXRS , spaudžiam dešnę užėmus garbinga antrą vieta! Dovanų admin privilėgijos !

Nikas: ANonimus | SMOKE , nors ir užėmė trečiają vieta, tačiau šiam žaidėjui taip pat nuskilo. Jis laimi VIP privilėgijas serveriuose, ir pagrindini prizą – STEAM cs 1.6 ! Kodėl? Todėl,kad Ramus ir FXRS jau turi steamus! Taigi dižiausi sveikinimai prisijungus prie cs 1.6 legalių žaidėjų!

Sveikiname nugalėtojus! 🙂

2016.07.25:- Šio mėnėsio prizų laimėtojai!

cs 1.6 top15 prizai

Atėjo dar viena laukta prizų dalinimo diena. Reiktu paminėti,jog šitą mėnėsi vyko inirtinga kova. Veikiausiai kai kuriems žaidėjams pritruko laiko, pakovoti su šio mėnėsio geriausių Cs 1.6 ( procs.lt ) žaidėjų. Bet nenusiminkime, prizai kaip ir kiekvieną mėnėsi bus išdalinti,ir kiekvienas turės šansa laimėti. Viskas priklauso tik nuo jūsų!

Nikas: Naikas , veikiausiai galime drasiai teigti,jog šis žaidėjas nusipelno pagrindio prizo! Sveikiname laimėjus ( Counter-strike 1.6 ) Admin privilėgijas, bei žinoma cs STEAM !

Nikas: aNonimus | SMOKE , užėmė garbingają antrają vieta. Inirtingai kovojes dėl pirmos, nusileido paskutinėmis akimirkomis! Nenusimink, Admin privilėgijos šį mėnėsi tavo, o  sekančio mėnėsio pagrindinis prizas , vis dar gali laukti tavęs!

Nikas: hehoviC , ši mėnėsi pasireiškė taip pat garbinga kova, dėja laiko , o gal sėkmės šiam žaidėjui pritrūko! Tačiau nenusimink, nepataisomų dalykų cs 1.6 žaidime nebūna! Viskas priklauso tik nuo tavęs! Iteikiame tau VIP privilėgijas, 31 Dienai!

Sveikiname nugalėtojus!

2016.06.25: – Šio mėnėsio nugalėtojai

Cs 1.6 serveris laimėtojai

Nikas: Ramus – ši mėnėsi buvo geriausias mūsų serverio žaidėjas. Laimi Admin privilėgijas 31.d. Taip pat steam acounta su cs 1.6 žaidimu,bei cs source žaidimu! Didžiausi sveikinimai !

Nikas: pyh – ši mėnėsi buvo netoli tikslo, dėja pritruko laiko ir galbūt sėkmės! Sveikiname laimėjus Admin privilėgijas 31.d.

Nikas: LEMONADE* –  ši mėnėsi pataikė į 4 vietą, tačiau kadangi jonukas yra serverio rėmėjas ir jau turintis privilėgijas, skelbiame nugalėtoja užėmusi 4 vietą. Atitenka VIP 31.d.

Sveikiname nugalėtojus!

2016.05.25: – Šio mėnėsio nugalėtojai

geriausi cs 1.6 žaidėjai www.procs.lt

geriausi cs 1.6 žaidėjai www.procs.lt

Nikas: nevykelis – Laimi cs 1.6 steam acounta, bei žinoma admin ir vip privilegijas visuose mūsų serveriuose !

Šis žaidėjas 2 mėnėsi iš eilės yra vienas iš geriausių procs.lt serverio žaidėjų!

Nikas: Ka[L]aSaS;* – Laimi VIP privilėgijas visuose mūsų serveriuose mėnėsiui laiko ! Šis žaidėjas taip pat yra vienas iš geriausių mūsų serverio žaidėju, kuris kyla ( pajuokaukim taip, karjeros laiptais! Praeita mėnėsi buvo 3 , šy mėnėsi garbinga 2 vieta !

Nikas: Puppet – Laimi VIP privilėgijas visuose mūsų serveriuose mėnėsiuo laiko ! Serverio naujokas, bet įrodė jog yra vienas iš geriausiu žaidėjų!

Sveikiname nugalėtojus!

2016.04.25: – Šio mėnėsio nugalėtojai

Nikas: SV – Laimi cs 1.6 steam acounta bei mėnėsiui laiko ADMIN privilėgijas visuose mūsų serveriuose!

Nikas: nevykelis – Laimi ADMIN privilėgijas visuose mūsų serveriuose mėnėsiui laiko !

Nikas: Ka[L]aSaS;* – Laimi VIP privilėgijas visuose mūsų serveriuose mėnėsiui laiko !

TOP15 Lentelė:

nugalėtojai2016.04.25

Sveikiname nugalėtojus!

Turite susisiekti patys skype: dj-paskuda

O like žaidėjai nenusiminkite, prizai jūsų lauks ir kitą mėnėsi!

Pages: 1 2 3

Pages ( 3 of 3 ): « Ankstesnis12 3
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!