Procs.lt – Naujienos / Pasiūlimai ir kt.

4Shares

2. Nusipirkau privilėgijas, ir kita diena jos dingo? : Taip galėjo nutikti, dėl to jog turite dinamini IP kuris kiekviena diena keičiasi. Tokiu atvėju susisiekite skyp`u dj-paskuda. Kita priežastis, pažeidinėjimas taisyklių , todėl prieš perkant nepamirškite perskaityti jas čia //www.procs.lt/taisykles/

3. Kaip tapti remėjų , ir kuo jos skiriasi nuo paprastų privilėgijų? : Remėjas turi daugiau privilėgijų, ir svaresni žodį. Privilėgijos iš esmės nesiskiria žaidimo metu, tačiau jis vieną kartą per mėnėsį gali suteikti privilėgijas kitam mūsų serverio žaidėjui / VIP / MINI / SUPER admin. Taip pat šalia niko rašys jūsų pasirinktą tekstą. Pvz: default tekstas yra Procs.lt|Remėjas , tačiau galėsite susigalvoti patys.

4. Kiek kainuoja gauti remėjo statūsą , bei kur kreiptis norint prisidėti prie projekto? : Paremti PROCS projektą gali visi norintis, minimali suma į mėnėsi 5 eur iki xxx , nuo kiekvieno žmogaus individualiai priklauso kokia suma norima prisidėti. Vieni pervėda 5 eur, kiti 10, treti 50 , ketvirti 100 , ir t.t. Žinoma pervėdant didesnes sumas, automatiškai ir remėjo statūsas gaunamas ilgesniam laikui. Kreiptis reikėtu skype: dj-paskuda

5. Ar privilėgijas galima isigyti pigiau? : Žmonės atsiskaitantis paypal / bankiniu pavedimu moka pigiau nei tie kurie siunčia sms žinutes, taip ir todėl jog išsiusdami žinutę operatoriai nuskaito procentą nuo šios sumos, ir mus pasiekia tik maždaug 47%  dalis nuo žinutės nustatyto už privilėgijas tarifo.

6. Kuriuose jūsų serveriuose dalinami prizai, ir kas per prizai? : Šiuo metu prizus gauna Public cs 1.6 serverį lošiantis žaidėjai. 3 vieta – VIP/MEN , 2 vieta – MINI ADMIM/MEN , 1 vieta – Steam su counter-strike 1.6 žaidimų, bei SUPER ADMIN/MEN.

Tikiuosi atsakiau į jūsų svarbiausius, bei dažniausiai užduodamus klausimus 🙂 

2017.03.06

Dėmėsio , jeigu serveriai bus nepasiekiami iprastai jungiantis – cs.procs.lt  , cs.procs.lt:27016 , cs.procs.lt:27017 – junkites per IP:   91.225.107.149       , jeigu noresit patekti į Dust only , ar csdm+hsdm: prirašykit portus.

 

2017.03.04

Kovo mėnėsio prizų  laimėtojus rasite čia: spausti

Sveikiname nugalėtojus ! 🙂

2017.02.28

PROBLEMOS SU INTERNETO TIEKĖJAIS. 

Serveris daugumai žmonių yra nepasiekiamas! Žinokit,kad serveriai yra įjungti , jeigu jūsų nekonectina prie serverių , prašom kiekvieno tiesiog parašyti į skype dj-paskuda  paprasta žinute su tekstu: NEJUNGIA PRIE SERVERIŲ – parašykite savo ip, bei iš kurios šalies bandote jungtis. AČIŪ

2017.02.12

Prasidėjus naujiems, 2017 metams nestovime vietoje , ir judame pirmyn!  Šiek tiek naujienu iš PROCS.LT counter-strike 1.6 serverių tinklo:

Paleidome naują serverį kuriame galite išmeginti jėgas jau dabar, serverio ip yra: cs.procs.lt:27017  . Tai yra CSDM + HS ONLY pasirinktinai serveris. Kiekvieno mepo pradžioje jūs patys išsrirenkate koki moda lošti ( arba classic arba headshot only ) – tiems,kas nežinote: ijungus headshot only moda , nušauti žmogu galima tik užtaikius į galva. Tai puikus būdas treniruotis šaudyti žaidime taikliau! Tokių serverių lietuvoje, ir apskritai yra mažai, todėl nusprendėme ,jog PROCS.LT projekte jis turi būti!

Judam toliau, sekanti naujiena CSGO , kitaip sakant Counter-strike Global offensive serveris, kuris jau yra paleistas , vis dar tobulinamas , tačiau jau dabar galite pradėti drasiai žaisti. IP serverio yra: go.procs.lt . Visas naujienas apie Global Offensive serveri galėsite sekti  čia: //www.procs.lt/cs-global-offensive/

Sekančios žinios, norintiems isigyti VIP/ADMIN/SUPER ADMIN / arba RĖMĖJO statusą serveri , bei sutaupyti pinigėliu , – galite susimokėti už šias privilėgijas netik SMS žinute, tačiau ir Paypal/Paysera/Skrill/Webmoney/Bankiniu pavedimu.  Reiktu kreiptis skype: dj-paskuda

Atminkite, jog nusipirkus ADMIN/VIP/SUPER ADMIN viename iš mūsų serverių , šios privilėgijos isigalioja ir likusiuose PROCS.LT serveriuose !

Kol kas tiek, judam toliau ! Ačiū kas esat su mumis 😉

2017.01.31

Veluojam su prizais? taip , taip žinom ,bet nepamirštam 😉 ( Prie to pačio informuojam, kad topai atnaujinami bus nuo 25 iki mėnėsio pabaigos ) Todėl būkit žmonės, neklausinėkit daugiau,kada top rr bus. Nes vistiek dažniausiai klausia tie, kurie to topo niekad nepasiekia )

cs 1.6 public serverio nugalėtojus, rasite –  spausti

2017.01.27

Prasidėjo dar vieni procs.lt counter-strike serverių gyvavimo metai. Galvojom, galvojom, ir sugalvojom jog reikia dar vieno serverio kuriame galėsite leisti savo laisvalaiki,arba kai tiesiog nėra ką veikti!

Pages: 1 2 3 4 5 6

Pages ( 2 of 6 ): « Ankstesnis1 2 3456Sekantis »
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!