Procs.lt – Naujienos / Pasiūlimai ir kt.

4Shares

Vieni megsta lošti Public arenoje , kiti Dust only arenoje , na tame tarpe yra tokių kuriems patinka greitas žaidimas! Taigi nusprendėme padaryti DEAD MATCH serveri, kitaip tarian CSDM !

Kas jame bus gero? Kaip visada gera nuotaika, šauni kompanija, bei žinoma galimybės pirkti admin bei vip privilegijas !

Priedo galėsite pasirinkti map`o pradžioje koki moda lošti – ar tiesiog csdm , ar CSDM + Headshot only )

Mielai kviečiame visus jau dabar, į beta stadijos CSDM PROCS serveri!

Serverio ip adresas: cs.procs.lt:27017   –   Jungiantis per console , rašykite connect cs.procs.lt:27017 ir spauskite ENTER !

Linksmo laiko, bei gerų fragu!

2016.12.31

Norime pasveikinti visus mūsų counter-strike 1.6 serverių žaidėjus su artėjančiais naujaisiais metais! Taip pat norime pasveikinti ir save , su kantrybe,  įdėtu darbu bei pastangų į ši projektą , kuris gimė lygiai prieš metus iš įdėjos sėdint prie naujiametinio stalo ir gurkšnojant šampana . Šie metai buvo sekmingi, nemanėme,kad per toki trumpa laiką mūsų serveriai taps populiarus,tačiau taip ivyko, vadinasi judame teisinga kriptimi. Žinoma be jūsų nebūtu mūsų! Todėl nuoširdus ir Didėlis dekui jums!                             PROCS.LT ! ! ! ! !

Dūžta taurės, liejasi alus
Su Naujaisiais metais,
Sveikinam mes jus! ! !

2016.12.28

Kaip ir kiekvieną mėnėsi skelbiame geriausius serverio žaidėjus

Like nenusiminkite, kaip ir kiekviena mėnėsi mūsų Public cs 1.6 serverio žaidėjai dalinasi prizais! Sekančio mėnėsio pagrindinis prizas: Counter-Strike 1.6 steam acc + super admin 31 dienai ) 2 vieta užėmes žmogus gaus mini admin , o trečia vip.

2016.12.24

Vėl susitiksime visi prie švento stalo,
Su šiluma ir meile širdyse,
Su ilgesiu ir viltimi dalindami plotkelę
Linkėsime ramybės mūsų namuose.
Su Šv. kučiom bei Šv. kalėdom mieli draugai 🙂

2016.12.04

stop hacking cs 1.6

Mielieji mūsų žaidėjai , kreipiamės į tuos kurie neleistinomis programomis bando pagerinti savo žaidima, bei pakenkti kitiems mūsų serverio žaidėjams. Įdiegėme galingas apsaugas kurios užkirs kelia čyteriams. Tačiau mūsų supratimu kiekvienas žaidėjas turi antrą šansa pasitaisyti. Todėl visus raginu, jeigu esate prisiraše pas save neleistinu programu, walhack, aim ir kito brudo – Jas pašalinti. Serveris automatiškai išbanins žaidėjus kurie naudoja neleistinus cs 1.6 hackus. Tačiau bano trukmė už visus prasižengimus bus tik 15 minučiu. Per ta laika galite išspręsti problemą, ir toliau užeiti pas mus bei lošti. Amžinas banas neišimtis. Prašome taip pat nerašyti,kad bana gavau šiaip sau už gaivu orą.  Jeigu nerandate kaip ištrinti čytu ir toliau esate baninami, tiesiog isirašykite mūsų švaru cs 1.6 instala paspausdami cs spausk

2016.12.02

balsavimasSveiki draugai, lošiantis mūsų cs 1.6 serveriuose:

Paruošėme jums video pamoką, bei parodysime kaip sutaupyti pinigų užsakant VIP / ADMIN / SUPER ADMIN privilegijas serveriuose ,atsiskaitant bankiniu pavedimu ir netik.

Pamoka naudinga ir tiems cs`o žaidėjams, kurie turi kintančius IP.

Taupydami savo ir procs.lt komandos laiką, siūlau pažiūrėti , kaip keliais paspaudimais galite užsakyti privilegijas ant savo nickname.

Ši pamoka galioja visiems, tai reiškia ,jog privilegijas gali pirkti nebūtinai lietuvoje gyvenantis tautiečiai , bet ir mūsų mylimi savo ar nesavo noru išvyke į užsieni,taip vadinami emigrantai 🙂

 2016.11.25

top 3 žaidėjai

Ši mėnėsi kaip ir praeita šiek tiek veluojam , ne del to – kad tingim , ar nenorim paskelbti nugalėtoju bei geriausiu šio mėnėsio žaidėju , bet tiesiog žmonės kai kurie mėgsta išgerti kelėta bokalu alaus, bei užsikabliuoti 😀 Taip taip, kalbu apie save 🙂

Prizai kaip ir kiekvieną mėnėsi yra, ir jie yra išdalijami!

Skelbiame nugalėtojus, juos rasite čia – spausti

Like žaidėjai nenusiminkite, kovokite dėl prizų ! Kaip ir kiekviena mėnėsi TOP 3 žaidėjai gauna dovanų!

Sekančio mėnėsio pagrindinis  prizas ( Counter-strike 1.6 Steam acc kartu su Counter-strike Source! + SuPer admin/men!

 

2016.09.25 ir 2016.10.25

top 3 žaidėjai

Ši mėnėsi nors ir paveluotai, tačiau kaip žadėjau, ta ir ištesėsiu skelbiu geriausius top15 mūsų serverio žaidėjų sąraša, bei žinoma laimėtojus!

Laimetojūs rasite čia: spausti

Like nenusiminkite, prizai jūsų laukia kiekvieną mėnėsį! 🙂

2016.08.25

top 3 žaidėjai

Šio mėnėsio top15 žaidėjų sarašas!

Laimetojūs rasite čia: spausti

Sveikiname nugalėtojus!

Visi kiti žaidėjai nenusiminkite, kitą mėnėsį taip pat galite pretenduoti į prizus! 🙂

2016.08.21

Cs 1.6 naujiena

Pages: 1 2 3 4 5 6

Pages ( 3 of 6 ): « Ankstesnis12 3 456Sekantis »
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!