Forum

[Solved] Ka reiskia SUPERADMIN + IMUNITETAS??  

  RSS

f1ask0
(@f1ask0)
Eminent Member
Joined:9 months  ago
Posts: 6
28/08/2020 9:43 pm  

Nuo ko tas imuninetas? Turiu uzsisakes paslauga ir gavau bana uz RR nuo admino GG (gaidziu gaidys). Bent jau taip jisai save vadina. Nesuprantu tiksliai priezasties kodel gavau bana. Skaiciau taisykles ir nepastebiu, kad RR butu uzdrausta:

Administratorių taisyklės:

1. Draudžiama kickinti žaidėją be priežasties iš serverio!
2. Draudžiama baninti žaidėją be priežasties iš serverio!
3. Draudžiama kurti savas taisykles!
4. Draudžiama naudoti: Kick, Slay, Slap pries žaidėją, kuris nekaltas ir nepažeidė jokių žaidimo taisyklių!
5. Draudžiama slapinti (save ar kitą asmenį) norint patekti į nenueinamas vietas ar kitaip buginti žemėlapį. Lipti ant uolų taip pat. ( net jeigu ir užsokate patys ) 
6. Draudžiama išsikelti save aukščiau kitų kad ir kas esate jūs visi lygus!
7. Draudžiama naudoti pagalbines programas kaip: (aim, wh ir kt.)!
8. Draudžiama nepalaikyti tvarkos serveryje bei neprižiūrėti kaip žaidejai laikosi taisyklių!
9. Draudžiama keisti žemėlapį naudojant balsavimo komandą ( amx_votemap ) likus daugiau nei 5 minutėms iki žemėlapio pabaigos.
10. Draudžiama keisti mapus be balsavimo!
11. Keičiant mapą balsavimu, balsavime turi buti maziausiai 2 mapai!
10. Draudžiama dėti balsavimą įžeidžiančiu žmones klausimu.
11. Draudžiama dėti balsavimą bereikalo.
12. Draudžiama reklamuoti internetinius puslapius, paslaugas, serverius ir kt! (Negalima ir per admin chatą)
13. Taipat galioja VIP ir žaidėjų taisyklės.
14. Bana deti tik naudojant – amxmodmenu arba amx_ban “laikas “nikas “priežastis | Ijungti amxmodmenu galite consolej paraše  bind “p” amxmodmenu ( Banindami su REASON – – “wg į forumą arba skype dj-paskuda” privalote žaidėja informuoti, jog žaidimo metu jis turi spėti padaryti “WG” per 2-5 roundus ( pvz kai būna mires ir turi tam 2 minutes, “nes serverį veikia AFK sistema, kuri kikina žaidėjus kurie nejuda 45 sekundes ” ) Žaidėjas WG turi įkelti į www.procs.lt puslapio chatą, kad jūs galėtumėte patikrinti !  Banindami su reason “WG į forumą, patys privalote stebėti forumo naujas temas! Jums patikrinus ir neaptikus hack susisiekti su prižiūrėtojais, kad jie galėtu nuimti žaidėjui baną.  ( Nesilaikymas šios taisyklės, gresia privilegijų apribojimas )

15. Draudžiama naudoti @ ( amx_tsay , amx_say komanda reklamos tikslais, ižeidinėjimo tikslais , pievų rašymams , tokioms kaip ( keiksmažodžiai, tai ka dabar veikiu, ar tai ko dabar neveikiu ) žinokit tai niekam neidomu,ir ši komanda nėra tam skirta,kad papasakoti kaip jaučiates šiuo metu ) Ji skirta paraginti žmonės kurie nededa c4 , neina vesti hostu, arba minuoti bombos. )

16. Draudžiama jeigu patys matote,jog tikrai nespės žaidėjas atlikti tam tikro veiksmo ( nuvesti hostage , išminuoti c4 , arba ja padėti ) daryti slay pasibaigus round time  laikui.  ( Jeigu žaidėjas eina links savo tikslo,bet matote ,kad žaidėjų kitoje komandoje yra gerokai daugiau ,jeigu jis necampina toje pačioje vietoje – daryti slay taip pat draudžiama.

17. Galioja ir VIP taisyklės: 1 , 3 , 4 , 5, 6, 7 , 8,9 , 11


ReplyQuote
NANIS ( PRIŽIŪRĖTOJAS )
(@nerijus-bazaras)
Member Moderator
Joined:2 years  ago
Posts: 89
29/08/2020 6:25 pm  

rr draudziamas jis priskiriamas prie taisykles serverio bugai. 2 kart to pacio raund lost nelogiska nemanai? o cia kad kekviena buga aprasyt i taisykles tai yra nesomoniu nesamone. reiktu ijungt galva ir gerai pagalvot ar tikrai tai galima ar ne. taisyklese taip pat nerasoma apie sgs bet tai taip pat draudziama. neziurekit vien i tai kas parasyta raide i raide bet truputi ir pamastykit o ban jai turi imuniteta gali det tik savininkas arba priziuretojai nebent tau uz kazka buvo apribotos privilegijos.

Edited: 5 months  ago

ReplyQuote
3p
 3p
(@3p)
Famed Member
Joined:2 years  ago
Posts: 122
30/08/2020 6:48 pm  

RR -Serverio bugai :))))   

gera kaseka nani rukai 😉

 


ReplyQuote
Share:
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
  
Working

Please Login or Register